فروش زعفران
خانه / عصاره زعفران زردبند / اولین مرکز عصاره زعفران زردبند بحث برانگیز

اولین مرکز عصاره زعفران زردبند بحث برانگیز

اولین مرکز عصاره زعفران زردبند محصولات خود را به صورت ویژه و تخصصی به فروش می رساند. نحوه فروش بحث برانگیز این عصاره مورد رضایت اکثر مشتریان بوده و به دلیل کیفیت بالا، عرضه آن در بازار ایران رونق خوبی دارد.

شرکت زردبند محصولات زیادی را به صورت ارگانیک و طبیعی تولید می کند. از جمله دلایل خرید توسط مشتریان کیفیت خوب این برند است که این اعتماد طی سال های متمادی در مخاطبین به وجود آمده است.

تولید باکیفیت ترین عصاره زعفران در شرکت زردبند

پژوهشگران فرانسوی با حضور فیزیکی خود در شرکت زردبند از محصولات و فرآورده های زعفرانی این شرکت به عنوان باکیفیت ترین عصاره زعفران در جهان یاد کرده اند. گفتنی است دستگاه های مربوطه در این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را دارند.

اولین مرکز عصاره زعفران

نحوه تولید بهترین عصاره زعفران زردبند

بسیاری از مشتریان سایت عصاره زعفران مایع در پی این هستند تا بدانند که نحوه تولید این محصول چگونه است. شرکت زردبند با در اختیار داشتن دستگاه های فوق پیشرفته توانسته به این تکنولوژی دست یابد.

در این روش گیاه ارزشمند زعفران وارد دستگاه گردیده و با اضافه شدن گاز ازت، اکسیژن در سیستم تخلیه می گردد.

به گفته مدیر کنترل کیفیت شرکت زردبند، با این روش میزان ماندگاری عصاره زعفران صادراتی تا میزان دو سال به صورت طبیعی افزایش می یابد.

اولین مرکز عصاره زعفران زردبند بحث برانگیز

برخی از پژوهشگران این حوزه کارهای تحقیقاتی سنگینی را به مدت سه سال برای تدارک و تجهیز دستگاه های مربوطه انجام داده اند و به شکرانه خداوند این تلاش و همت عزیم آنان به ثمره رسیده است.

در طول روز میزان ۱۵۰ کیلو عصاره خالص زعفران توسط این مجموعه تولید و بسته بندی می شود. کارشناسان فروش و بازاریابی عصاره زعفران قاینات در خصوص صادرات این کالا به کشورهای خارجی نظرات مختلف و ارزنده ای را بیان داشته اند.

با توجه به اینکه کشور ایران بزرگترین تولید کننده انواع زعفران در دنیا می باشد، تولید عصاره زعفران می تواند فقط منحصر به این کشور بوده و ایران بازار آن در جهان را به اختیار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عصاره زعفران زردبند قطره ارزان

صادرات عصاره زعفران زردبند با بسته بندی قطره و با قیمت ارزان توسط سایت های …

کانال تلگرام اینستاگرام