مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 1 =

بهترین عصاره زعفران سراج مایع صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران در سال چند بار گل می دهد؟
بهترین عصاره زعفران سراج مایع صادراتی

بهترین عصاره زعفران مایع توسط سایت مرجع خرید و فروش سراج و همکاری بزرگترین تولید کنندگان ایرانی به صورت سراسری و عمده عرضه شده و امکان ارسال آن به تمامی نقاط کشور و مناطق صادراتی میسر شده است. بنا به کیفیت و نوع بسته بندی این عصاره های مایع، مقصد صادرات آن نیز متفاوت می باشد.

یکی از بهترین عصاره های زعفران نوع مایع آن می باشد که به دلیل شکل ظاهری آن خیلی راحت در انواع غذاها استفاده می شود. البته تولید کنندگان به دلیل سلیقه متفاوت مشتریان و متقاضیان، این محصول ناب را به صورت پودر نیز روانه بازار نموده اند.

بهترین عصاره زعفران سراج مایع

گفتنی است که مشتریان در خارج از کشور نیز برای امر صادرات نوع پودر عصاره های زعفران را بیشتر پسندیده که مهمترین علت این کار، کمتر شدن هزینه ارسال و ترخیص آن می باشد.

زعفران در سال چند بار گل می دهد؟

از جمله ابهاماتی که افراد قبل از شروع تجارت زعفران و کشت و کار آن برایشان پیش می آید این است که گیاه ارزشمند زعفران در سال چقدر گل می دهد و در کل بازدهی آن چقدر می باشد؟ می توان گفت با آب و هوای ایران و نوع کشت سنتی که اکثر نقاط همین شیوه را به کار گرفته اند، گیاه زعفران در سال فقط یک بار گل می دهد که آن هم در یک دوره بیست روزه می باشد.

البته خوب است نظر بهترین کارشناسان در حوزه زعفران و انواع عصاره آن را نیز بدانیم. از متن فوق می توان برداشت کرد که در طول سال زعفران فقط یک بازه چند روزه گل دهی دارد. اما در همین مدت بعد از هر بار چیدن گل زعفران از زمین، شاهد رویش مجدد گل زعفران می باشیم و به عبارتی زمین دوباره زیر پوشش این گیاه قرار می گیرد.

بهترین عصاره زعفران سراج مایع

جالب است که برخی از مشتریان بهترین عصاره زعفران مایع سراج می خواهند در ایام کشت و کار زعفران، برای خرید گل زعفران نیز اقدام نمایند و حداقل برای مصارف خانگی خویش از این روش استفاده نمایند.

این سایت اینترنتی با شرکت های تولید کننده انواع عصاره زعفران به صورت گسترده همکاری می نماید و این افتخار چند ساله را مدیون حمایت مشتریان صادراتی و داخلی خود از سراسر ایران است.

منبع: سایت عصاره زعفران ایران

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 4 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید