مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات شربت زعفران ایرانی به استرالیا

آنچه در این مقاله می خوانید...

وضعیت صادرات شربت زعفرانصادرات شربت زعفران به استرالیا
صادرات شربت زعفران ایرانی به استرالیا

صادرات شربت زعفران به استرالیا می تواند به عنوان یکی از پردرآمد ترین شغل ها شناخته می شود و کسانی که برای این امر نیازمند تامین کننده ای معتبر می باشند می توانند به این سایت مراجعه نمایند.

جالب است بدانید که طبق آمار های گرفته شده ۲۰۵ عدد کشور بر روی زمین وجود دارد در صورتی که این ارقام اشتباه هستند. درست ترین شمارش آن عدد ۱۹۵ می باشد. این اختلاف به علت این است که برخی از قلمرو ها و محدوده توسط بعضی افراد کشور قلمداد می شود.

در صورتی که آن ها توسط کشوری دیگر تحت حکمرانی وجود دارد. برای مثال اگر به کشور هایی چون انگلیس، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی دقت کنیم، در می یابیم که آن ها مستقل نیستند و همه آن ها تحت کنترل انگلستان می باشند. به طور کلی هم می توان گفت که عدد ۱۹۵ آمار دقیق کشور های به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل است.

صادرات شربت زعفران ایرانی به استرالیا

یکی از کشور های به رسمیت شناخته شده استرالیا نام دارد. استرالیا کشوری است که در قاره اقانوسیه قرار دارد. از لحاظ وسعت می توان آن را در رتبه هفتم قرار داد و آن را از پهناور ترین کشور های جهان می دانند. روابطی بین ایران و استرالیا وجود دارد و این ها به خاطر وجود امتیازاتی است که هر کشور داراست. برای مثال ایران منابع و معادن با ارزشی دارد و می تواند آن ها را با این کشور در میان بگذارد و به معامله با آن بپردازد. زعفران از گیاهانو ادویه جات گران قیمتی است که به تمامی نقاط جهان ارسال می شود. تاجران نیز می توانند به ارسال محصولات و فرآورده های آن به کشور های مختلف جهان بپردازند.

وضعیت صادرات شربت زعفران

صادرات شربت زعفران ایرانی به استرالیا

یکی از کالا های مهمی که توسط شرکت های مختلف ارائه می شوند و برند های متفاوتی آن را پشتیبانی می کنند، شربت زعفرانی است. این کالا می تواند مصرف کنندگان را در تهیه نوشیدنی هایی خوشمزه و خوش طعم یاری کند. به همین جهت هم بهترین نتیجه را بر جای می گذارد. در حال حاضر برخی از تاجران به صادرات شربت زعفران می پردازند و آن را به کشور های متقاضی ارسال می کنند.

از آنجایی که مردم غیر ایرانی هم به این گیاه و ادویه علاقه مند هستند، صادرات آن می تواند سودآوری زیادی داشته باشد. این سود هم برای صادر کننده ایرانی و هم برای وارد کننده خارجی تداعی می شود چرا که فروش آن بالاست و موجب بالا رفتن اعتبار هرکدام از آن ها می شود.

به طور کلی می توان وضعیت صادرات این محصول را موفق دانست اما با توجه به اینکه بسیاری از صادر کننده های ایرانی به خام فروشی عادت دارند و زعفران فله ای را به دیگر کشور ها ارسال می کنند، این محصول درصد بسیار کمی را از صادرات این گیاه و ادویه به دست گرفته است. بهتر است که آن ها نیز از این کار دست بردارند و فرآورده ها و محصولات بسته بندی شده را ارائه نمایند. به این ترتیب هم کالای باکیفیت تری را ارائه می کنند و هم به اقتصاد ملی کمک شایانی رسانیده اند.

صادرات شربت زعفران به استرالیا

صادرات شربت زعفران ایرانی به استرالیا

همان طور که گفته شد، روابطی بین این کشور و ایران وجود دارد. از آنجایی که مردم این کشور به استفاده از ادویه جات علاقه مند می باشند، عده زایدی از آن ها با زعفران آشنایی دارند و آن را به عنوان گران قیمت ترین ادویه جهان می شناسند. صادرات شربت زعفران نیز می تواند به این کشور صورت گیرد و مردم استرالیایی با خرید این کالا می توانند نوشیدنی هایی بالقوه را برای وعده های مختلف خود در طول روز بهره ببرند و یا حتی از آن برای پذیرایی از مهمان هایشان استفاده کنند.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید