فروش زعفران
خانه / عصاره زعفران بهرامن / فروشگاه آنلاین عصاره زعفران بهرامن

فروشگاه آنلاین عصاره زعفران بهرامن

فروشگاه آنلاین عصاره زعفران با عرضه انواع محصولات بهرامن، آترینا، سراج و الیت در سطح کشور شناخته شده است. این سایت با فروش مستقیم عصاره مایع و پودر زعفران و ارسال آن به سراسر ایران به عنوان یکی از برترین پورتال های اینترنتی حال حاضر توسط کارشناسان مطرح می شود و همه روزه پاسخگوی ابهامات مشتریان می باشد.

همان طور که منابع خبری اعلام کرده اند، شرکت زعفران بهرامن از سال ۱۳۴۹ تجارت جهانی خود را آغاز نموده و فعالیت خود را به صورت جدی پیگیری کرد.

این شرکت با مجهز شدن به دستگاه های صنعتی مورد نیاز این حوزه، توانست تمامی مجوزات لازم جهتصادرات انواع زعفران را به سراسر دنیا کسب نماید. شرکت بزرگ بهرامن رفته رفته با کمک کارشناسان و متخصصین فنی روی به تولید عصاره مایع زعفران بهرامن آورده که معمولا به صورت اسپری بسته بندی می گردید.

فروشگاه آنلاین عصاره زعفران بهرامن

در حال حاضر فروشگاه آنلاین عصاره زعفران بهرامن، انواع محصولات و فرآورده های زعفرانی همچون زعفران بسته بندی شده در حجم های متنوع، اسپری زعفران، عصاره مایع زعفران، و پودر عصاره زعفران را به قیمت کارخانه به فروش می رساند.

مزیت خرید از فروشگاه آنلاین عصاره زعفران

قطعا هر مشتری برای خرید از فروشگاه های آنلاین و اینترنتی دلایل خاص خود را دارد. می توان گفت قیمت مناسب، پاسخگویی همه  جانبه، ارسال به موقع بار از جمله آیتم هایی هستند که در میزان خرید مشتری نیز موثر می باشند.

فروشگاه آنلاین عصاره زعفران بهرامن

خرید از فروشگاه آنلاین عصاره زعفران این مزیت را دارد که به تمامی آیتم های اشاره شده توجهی وافر داشته و کارشناسان آن در تلاش هستند تا روز به روز رضایت مشتریان بیشتری را به مجموعه جلب نمایند.

با اینکه این فروشگاه آنلاین منحصرا در خصوص انواع عصاره زعفران ایرانی فعالیت خود را آغاز کرده و از ابتدا بر روی فرآورده های زعفران کار می کند اما مشتریان زعفران نیز می توانند برای خرید انواع زعفران بسته بندی شده نیز از طریق همین سایت اقدام نمایند.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عصاره زعفران بهرامن خوشمزه

صادرات عصاره زعفران بهرامن خوشمزه

صادرات عصاره زعفران بهرامن برای آماده سازی انواع غذای خوشمزه ایرانی در خارج از کشور …

کانال تلگرام اینستاگرام