فروش زعفران
خانه / عصاره زعفران حمید / فروشگاه اینترنتی نامحدود عصاره زعفران حمید صادراتی

فروشگاه اینترنتی نامحدود عصاره زعفران حمید صادراتی

عصاره زعفران حمید صادراتی از طریق فروشگاه اینترنتی آن به صورت نامحدود به معرض فروش گذارده شده است. از قابلیت های این فروشگاه داشتن اطلاعات به روز در خصوص زعفران و انواع فرآورده های زعفرانی می باشد که از طریق کارشناسان ارائه می گردد.

گفتنی ها حاکی از آن است که صادرات زعفران ایرانی در طی امسال افزایش چشمگیر و مورد قبولی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است. در گفت و گویی که با کشاورزان زحمتکش در این خصوص انجام گرفته است، اکثر آنان به مطلوب بودن روند برداشت زعفران سخن به میان آورده اند.

عصاره زعفران صادراتی با برند حمید یکی از باکیفیت ترین و مرغوب ترین کالای حال حاضر این سایت است که امر فروش آن به سایت های بسیاری واگذار شده است.

فروشگاه اینترنتی نامحدود عصاره زعفران حمید صادراتی

فروشگاه اینترنتی عرضه کننده انواع فرآورده های زعفرانی با بهره گیری از دانش فروش و بازاریابی کارشناسان خود توانسته در این زمینه بسیار موفق عمل نماید. برخی از این فروشگاه ها اجناس مورد نیاز مردم را به صورت نامحدود به فروش می رسانند و قدرت تامین بالایی دارند.

فروشگاه اینترنتی نامحدود عصاره زعفران حمید صادراتی

اسپری زعفران حمید ۱۱۰

محصولات شرکت حمید همگی دارای نشان استاندارد و سیب سلامت می باشند و کیفیت خوبی دارند. اما همان طور که آقای حمید محلاتی مدیر عامل این شرکت گفته است در طی سال ۹۴ از سوی اداره کل استاندارد به طرز عجیبی از غیر استاندارد بودن کالاهای تولیدی این شرکت صحبت به میان آمد.
این قضیه بعد از گذشت دو ماه به حالت عادی خود برگشت اما به گفته مدیر عامل این شرکت، همین مدت کوتاه نیز ضربات جبران ناپذیری را به مجموعه وارد نمود.

فروشگاه اینترنتی نامحدود عصاره زعفران حمید صادراتی

اسپری زعفران حمید ۱۱۰ هم اکنون در اکثر منازل مورد مصرف خانم های خانه دار واقع شده و مکان هایی همچون رستوران ها و کترینگ ها از آن بهره می برند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین عصاره زعفران حمید نوشیدنی ایرانی

بهترین عصاره زعفران حمید نوشیدنی ایرانی

بهترین عصاره زعفران حمید به صورت اسپری و مناسب تولید انواع نوشیدنی جهت انواع مراسمات …

کانال تلگرام اینستاگرام