مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسپری زعفران زرپاش ۱۱۰ گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین قیمت اسپری زعفران زرپاشصادرات اسپری زعفران زرپاشنمایندگی اسپری زعفران زرپاش
قیمت اسپری زعفران زرپاش 110 گرمی

قیمت اسپری زعفران زرپاش صادراتی با بسته بندی ۱۱۰ گرمی توسط عرضه کنندگان اینترنتی اعلام گردید. شرکت های پخش برای اخذ نمایندگی می توانند تماس بگیرند.

بهترین قیمت اسپری زعفران زرپاش

قیمت اسپری زعفران زرپاش 110 گرمی

بهترین قیمت اسپری زعفران زرپاش ۱۱۰ گرمی که طی آن در ایران معامله صورت می پذیرد، مبلغ ۳۵ هزار تومان است. اکثر مشتریان این حوزه این گونه عنوان می کنند که شاید برخی از برندها قیمتشان خیلی از این مبلغ پایین تر یا بالاتر باشد.

باید گفت بسته به نوع برند و شرکت طبیعتا تفاوت می کند. مثلا ما در حوزه انواع اسپری زعفران از لحاظ قیمتی بین مبلغ ۲۱ هزار تومان تا ۱۵۰ هزار تومان تفاوت قیمت را داشته ایم و می دانیم که با این قیمت ها در بازار ایران کار می شود.

در برخی از موارد کیفیت مورد انتظار مشتریان یکی است اما هزینه های تولید در شرکت های سازنده با یک دیگر متفاوت می باشد. پس نمی توان صرفا بر اساس یک قیمت اسپری زعفران زرپاش اعلام شده از سوی عرضه کنندگان، تصمیم خود را برای خریدن یا نخریدن یک محصول تغییر داد بلکه بهتر آن است که از جزئیات آن نیز آگاهی پیدا کرد.

قیمت اسپری زعفران زرپاش 110 گرمی

در هنگام استفاده از اسپری زعفران بهتر است که آن را در فاصله ۵ سانتی متری از سطح مورد نظر گرفته و عمل اسپری کردن را انجام دهیم. خواهید دید که استفاده از این محصول ناب و دوست داشتنی، چگونه سفره شما را مزین خواهد نمود.

یکی از مشتریان تهرانی فرانیز، می گفت من همیشه زمانی که مهمان دارم از این محصول و یا عصاره زعفران سفارش می دهم و به رسم یادبود به تک تک مهمان هایم این کالا را هدیه می دهم.

چه رسم خوبی است که ما ایرانی ها در میان خود داریم و این گونه سبب محبت بیشتر در دل اطرافیان خود می شویم!

قیمت اسپری زعفران زرپاش 110 گرمی

صادرات اسپری زعفران زرپاش

در دوران امروزی که بازار داخلی ایران تعریف چندانی ندارد، بیشتر تجار فعال و جوان به فکر صادرات کالاهای ایرانی به خارج از کشور افتاده اند. شاید اندک افرادی باشند که دل و جرئت صادرات را به جان خریده باشند.

اما وارد آن که شدید می بینید چقدر مقوله سختی را در ذهن خود تداعی کرده اید در حالی که هیچ چیز سختی نبوده است. صادرات اسپری زعفران زرپاش با توجه به نیاز مبرم سبد غذایی خارجی ها به این ماده، طی امسال نیز رو به رشد بوده و اگر شما هم به فکر معاملات گسترده در این حوزه می باشید بهتر است عزم خود را جذب کنید.

مجموعه فرانیز در کنار شماست تا با تامین بهترین و باکیفیت ترین فرآورده های زعفرانی به شما و کسب و کار شما رونق بخشد.

قیمت اسپری زعفران زرپاش 110 گرمی

همان طور که می دانید اگر به فرض مثال چهار تا معامله صادراتی برای خود طی یکسال رقم بزنید می شود گفت کل سال را آسوده خاطر خواهید بود. حال آنکه در بازار داخلی ایران چنین خبری نیست.

پس چه بهتر که همین حالا دست به کار شوید!

نمایندگی اسپری زعفران زرپاش

برای آن دسته از افرادی که تقاضای نمایندگی اسپری زعفران زرپاش را دارند، از طرف شرکت های تولیدی بیان شده است که بایستی حتما چندین مرتبه خرید عمده داشته باشند. پس از آن که هویت مخاطب مشخص گردید و صلاحیت وی محرز شد، با درخواست نمایندگی وی موافقت خواهد گردید.

قیمت اسپری زعفران زرپاش 110 گرمی

برخی از مشتریان می پرسند آیا نمایندگی می تواند به هر قیمتی که خودش می خواهد محصولات مورد نظر را بفروشد؟ در پاسخ گفته می شود که قاعده شرکت های تولیدی متفاوت از یک دیگر است. یعنی برخی برای نمایندگان خود سقف قیمتی تعیین می کنند ولی برخی این مورد را آزاد گذاشته و نماینده می تواند بنا به کشش بازار و تقاضا، محصولات را به هر قیمتی که جای دارد به فروش برساند.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید