فروش زعفران
خانه / عصاره زعفران آترینا / کارخانه عصاره گیاه زعفران آترینا تهران

کارخانه عصاره گیاه زعفران آترینا تهران

عصاره گیاه زعفران آترینا در کاخانه اصلی آن واقع در شهر بزرگ تهران در سطح عمده تولید می گردد. البته این عصاره زعفران برای شرکت های پخش و توزیع سراسر کشور آماده ارسال بوده و در حجم های بالای سفارش، قیمت پایین تری به خود می گیرد. برای تهیه این کالا می توان از طریق سایت اینترنتی آن اقدام نمود.

از جمله مزیت های اصلی شهر تهران دسترسی همه جانبه به باربری های سطح کشور و داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب می باشد و حتی امر صادرات محصولات عصاره گیاه زعفران آترینا نیز به راحتی از این محل انجام می شود.

کارخانه عصاره گیاه زعفران آترینا تهران

به طور معمول عصاره گیاه زعفران در رستوران ها کاربرد زیادی داشته و این مکان ها خصوصا در ایام مسافرت و تعطیلات میزان سفارششان به اوج خود می رسد. البته در ایام خاصی چون محرم و رمضان مشتریان خانگی نیز از این عصاره گیاه زعفران آترینا استفاده می نمایند.

از جمله کاربرد های این محصول در تولید شربت نذری و شله زرد می باشد که مردم از قدیم الایام برای پذیرایی از عزاداران در این ایام اقدام می کنند.

طرز تهیه اینترنتی عصاره گیاه زعفران آترینا

با روی کار آمدن سایت های اینترنتی و فروشگاهی مختلفی و شدت گرفتن رقابت در این فضا، عرضه کنندگان اینترنتی عصاره گیاه زعفران آترینا نیز به این فکر افتادند تا با ایجاد بستری مناسب برای خرید و سفارش مشتریان فروش خود را ساماندهی نمایند.

کارخانه عصاره گیاه زعفران آترینا تهران

اکثر تولید کنندگان این محصولات و فرآورده های زعفرانی در پی این مسئله هستند تا با ایجاد ساختاری مناسب و در خور مشتریان، خدمات خود را لحظه به لحظه بیشتر نموده و به کیفیت محصول خود بیفزایند.

در حال حاضر پس از واریز وجه مربوطه توسط مشتری، امر ثبت سفارش توسط کارشناسان فروشانواع عصاره زعفران انجام شده و طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت به طور معمول بار به مقصد ارسال می گردد.

البته برخی از تجار حوزه عصاره زعفران مایع امر توزیع و پخش در شهر تهران را رایگان انجام می دهند.

منبع: سایت عصاره زعفران ایران

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع عصاره زعفران آترینا ارزان

توزیع عصاره زعفران آترینا ارزان

توزیع عصاره زعفران آترینا با ارائه پیشنهادات ویژه از سوی عرضه کنندگان اصلی آن به …

کانال تلگرام اینستاگرام