مشاوره و سفارش

  • ۱۲ − ۳ =

انواع زعفران

امروزه هیج خانه ای نیست که در آن زعفران نباشد. قطعا این ادویه ارزشمند یکی از گران بها ترین محصولات در سطح جهانی است که حجم عمده تولید آن در ایران اتفاق می افتد. مجموعه فرانیز در تلاش است که انواع زعفران صادراتی را با بهترین قیمت برای مشتریان خود ارسال کند.

Saffron545

ظروف زعفران

در بازار بسته بندی حرف اول را می زند. در صنعت زعفران نیز این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مجموعه فرانیز در زمینه فروش انواع ظروف زعفرانی نیز فعالیت می کند که برای مشاهده این کالاها می توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

قطره زعفران

یکی از تولیدات بی نظیر کشور ایران است که جنبه دارویی داشته و توسط متخصصین و پزشکان برای بیمارانی که نیاز به استفاده از آن دارند تجویز می گردد. قطره زعفران در ایران را بیشتر با نام های زردبند و سنابل می شناسند.

252149011_1_640x640-1
فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۲ − ۳ =

مدیر مجموعه فرانیز

۰۹۱۲۰۰۴۳۱۴۵

ایمیل

faraniz.ir@gmail.com

تلفن ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۵۸۰۸

پشتیبانی

۰۹۱۵۵۳۳۵۸۱۴

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخار پور

Call Now Buttonتماس بگیرید